Fotografia Obrotowa 360

Jest idealnym rozwiązaniem dla osób prowadzących sprzedaż internetową. Dzięki zastosowaniu techniki pozwalającej obrócić i obejrzeć przedmiot z każdej strony, zyskujesz przewagę nad konkurencją.

Wykonuję zdjęcia z obrotem na osi X (w poziomie), osi Y (w pionie) jak i zdjęcia poklatkowe, czyli takie, które pokazują proces przejścia, np. rozkładania i składania się przedmiotu.

Uwaga!

Produktem finalnym jest zestaw zdjęć przystosowany do stworzenia animacji.

Nie wykonuje skryptów, pluginów odpowiadających za ruch / obrót na stronie klienta. Mogę podpowiedzieć jakich zewnętrznych silników, pluginów użyć – nie stanowi to części umowy na wykonanie zlecenia.

Dla każdego typu zdjęć istnieje możliwość sporządzenia odpowiedniej umowy cywilno-prawnej.

Opinie klientów:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na wpisane zapytanie. Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udzielenia odpowiedzi na zapytanie oraz że przysługuje mi prawo do dostępu do danych, ich zmiany, usunięcia i zaprzestania przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest BestPixel - Patryk Bartnicki.